Latgales tūrisma gada balva 2021 - HANDMADE LATGOLA

Latgales tūrisma gada balva 2021 - HANDMADE LATGOLA

 

2021. gada 02. decembrī Latgales vēstniecībā GORS Rēzeknē Latgales Tūrisma konferencē un Tūrisma gada balvu pasniegšanā satikās Latvijas un Latgales tūrisma profesionāļi.

Šogad Latgales Tūrisma konference un Tūrisma gada balvu pasniegšana norisinājās gan kā klātienes, gan kā tiešraides pasākums. Konferencē piedalījās Latvijas un Latgales tūrisma eksperti un praktiķi, tostarp LIAA Tūrisma departamenta vadītāja Inese Šīrava, Vidzemes Augstskolas asociētais profesors Andris Klepers, Mārketinga uzņēmuma Media Park pārstāvis Tomass Roze, Latgales Tūrisma asociācijas priekšsēdētāja Jeļena Kijaško un citi tūrisma eksperti. Konferenci un balvu pasniegšanu organizē Latgales Tūrisma asociācija ar LIAA Tūrisma departamenta neatņemamu atbalstu. Pasākuma ierakstu trīs daļās var ērti noskatīties Latgales Tūrisma asociācijas Youtube kontā – Latgale.travel.

Kodolīgi apkopojot tūrisma konferencē izskanējušās idejas un secinājumus – Latgales tūrisma nozarei patiešām ir liels potenciāls, tomēr, ir svarīgi, ka šis potenciāls tiek attīstīts sistemātiski un plānoti. Latgales Tūrisma asociācija iegulda lielu darbu kvalitatīvā reģionālā tūrisma attīstībā, bet šī attīstība ir iespējama tikai kopīgi sadarbojoties un īstenojot vienotus mērķus. Latgales Tūrisma asociācija ir LIAA Tūrisma departamenta reģionālais partneris, un, pateicoties kvalitatīvajai kopsadarbībai nacionāla līmeņa tūrisma politikas īstenošanā, Latgales reģions pamazām kļūst par arvien pieprasītāku tūrisma galamērķi.  / Latgales Tūrisma asociācija./ 

Nominācijā Tūrisma profesionālis, tika nominēti:

  1. 1. Gids Vitālijs Petkuns
  2. 2. Tūroperators Viktorija Travel, Ludmila Fjodorova
  3. 3. HANDMADE Latgola
  4. 4. Dagnis Tihovskis, uzņēmums "Atpūta Ludzā"
  5. 5. Gide un ideju attīstītāja Irēna Voitāne
  6. 6. Gide Elīna Pastare
  7. 7. Rēzeknes Tūrisma informācijas centrs

Ar prieku paziņojam, ka nominācijā Tūrisma profesionālis 2021 balvu ieguva "HANDMADE LATGOLA" un Marika Rudzīte - Griķe! 

Kā atzīst balvas ieguvēja Marika Rudzīte-Griķe: "Šī atzinība nav viena cilvēka guvums, tas ir visas mūsu ģimenes un mūsu amatnieku draugu kopdarbs - tāpēc milzīgs paldies mammai un mūsu omei Emeritai, manam vīram Edgaram, meitām Mārai un Martai, un visiem 30 amatniekiem, kuri nodod mūsu rokās savu roku un sirds darbu - lai mēs palīdzētu to "nest" tālāk. Esmu pateicīga, ka ir izdevies būt pietiekoši trakiem un spēcīgiem, lai izveidotu HANDMADE LATGOLU ne tikai kā Latgales mūsdienu amatniecības vērtību mājvietu, bet kā Iedvesmas vietu ikvienam, kas pie mums iegriežas. PALDIES Līvānu novadam (un personīgi Ilzei Stivriškai) par novērtējumu un nominēšanu šai balvai! Turpināsim attīstīt mazu Līvānu stūrīti, lai novads plaukst un zeļ! "

Liels prieks par šo nomināciju, vēlam tik pat daudz gribasspēka,drosmes un radošuma turpmākajiem darbiem Marikai un ģimenei! 

Paldies arī Ingai Salmiņai un stikla kausēšanas darbnīcai par skaistajām balvām!

Latgales Tūrisma asociācijas atskats uz pasākumu - ŠEIT

 

Ieteikt citiem: