PIETEIKŠANĀS FESTIVĀLAM "KOPUMS"

12. augustā no plkst. 13.00 Latvijas Jauniešu galvaspilsētā 2024, kas šogad ir Līvānu novads, notiks jauniešu iespēju festivāls “Kopums”.

Aicinām jauniešus, darbā ar jaunatni iesaistītos un citus interesentus satikties Līvānu pussalā  (Domes iela 1, Līvāni, LV-5316), lai atzīmētu Starptautisko jaunatnes dienu.

Festivālā notiks daudz un dažādas aktivitātes, kā arī tiks noskaidrota 2025. gada Latvijas jauniešu galvaspilsēta!

Vairāk informācijas par programmu un iespējām jauniešu iespēju festivālā „KOPUMS” būs iespējams uzzināt sociālajos tīklos -  Facebook MJIC “Kvartāls” vai festivāla “Kopums” Instagram profilā (@festivals.kopums).

Pasākums sāksies plkst. 13:00 un ilgs līdz 21:00.
Aicinām palikt uz pasākuma neoficiālo daļu – diskotēku,  kas ilgs līdz 23:00.

 Ja jums ir aktuāli pieteikt organizācijas, pašvaldības vai valsts institūcijas telti ar savu aktivitāti, aicinām aizpildīt šo pieteikuma anketu:  https://ej.uz/kopums2024

Ja vēlaties pieteikt sevi un/vai braucējus līdzi kā apmeklētājus, tad aicinām aizpildīt šo anketu!  https://ej.uz/festivals-kopums2024

Festivāls tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2024.-2026. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros un ar Līvānu novada pašvaldības līdzfinansējumu.

Ieteikt citiem: